Gerber Bear Grylls COMPACT

Produkt nemá žádné parametry.

funkční přívěšek ke klíčům, obdaruji všechny skauty v rodině

• , zakoupeno v H-outdoor.cz

Kleště jsem objednávala pro manžela jako dárek a ten je s nimi moc spokojen.

• Velmi kvalitní provedení
    • Splňuje svůj účel (dostatečně skladný a všechny pro mě důležité nástroje v jednom)

Od této značky už pár výrobků mám a nikdy nebyl žádný problém....proto to pro mě byla jasná volba.

GERBER Bear Grylls = zaručená KVALITA

Produkt nemá žádné parametry.

Multifunkční kleště Bear Grylls Compact Multi-Tool jsou díky své kompaktní velikosti vhodné do kapsy či na klíče. Pružinové kleště v sobě ukrývají dva nože - s rovným i zubatým ostřím. Kleště mají speciální odlehčený design pro minimální váhu. Součástí balení je i kapesní manuál pro přežití, jehož autorem je slavný dobrodruh Bear Grylls, který je tváří firmy Gerber. Kleště jsou dodávány bez poudzra.

Bear Grylls strávil léta v britské jednotce SAS, dvakrát se zúčastnil bojové mise v severní Africe a poté stal se hvězdou seriálu Nutné k přežití vysílaném na stanici Discovery Channel. Je také nejmladším Britem, který zdolal Mount Everest, na nafukovacím člunu obeplul Arktidu a padákem přeletěl venezuelské vodopády Angel Falls a také Himaláje. Bear Grylls je zárukou, že tyto kleště byly řádně otestovány v praxi.

Multifunkční kleště obsahují:

Otvírák

Očko pro zavěšení

funkční přívěšek ke klíčům, obdaruji všechny skauty v rodině

• , zakoupeno v H-outdoor.cz

Kleště jsem objednávala pro manžela jako dárek a ten je s nimi moc spokojen.

• Velmi kvalitní provedení

GERBER Bear Grylls = zaručená KVALITA

• , zakoupeno v Top-ArmyShop

• je to ,to co jsem od toho ocekaval,hodi se mne vsude .-)
    • maly,kvalitni
    • proste co jsem s nim potreboval udelat nebo pouzil,vse splnil

sympaticky maly pracovni nozik, ktery se v aute,brasne na kole nebo kapsy vzdy hodi .-)
    muzu doporucit,pozadavky ktere na neho kladu proste pro moje potreby staci .-)
    nozik se mne moc libi a samazrejme hodi,splnuje ucel pro me pouzivani .-)

• Malé rozměry
    • Velké množství nástrojů
    • Vychytaný mechanizmus pro skládání
    • Přikládaný "návod pro přežití" je pouze v AJ
    • Vyšší cena

Vánoční dárek, který splnil veškerá očekávání, jen ta cena aby mohla být malinko nižší...

• , zakoupeno v H-outdoor.cz

• Kvalita zpracování a i při kompaktních rozměrech , je toto mini nářadí skutečně použitelné
    • Nevím

Dobrá volba pro toho kdo chce mít kompaktní multinástroj ;-)